počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 3
týden: 92
celkem: 63509
nejprodávanější produkty
Obrubník pískoviště
1 623,82 Kč

Dopravné

 

 

I. DOPRAVA PO ČR

1. Doprava je zajištěna smluvními vozidly prodávajícího, a kurýrní službou PPL. Prodávající si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.

2.   Pokud je zboží skladem, znamená to obvykle dodací dobu 2 - 3 pracovní dny. Pokud je zboží na dotaz, obvykle Vás o dodací lhůtě informujeme obratem. Prodávající upozorňuje, že tyto dodací lhůty jsou pouze orientační - vzhledem k šíři nabízeného sortimentu nelze garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné prodloužení publikované dodací lhůty. O této skutečnosti je spotřebitel nebo kupující neprodleně informován.

3.   Dopravou se rozumí, že dopravce (prodávající) přepraví zboží z určitého místa (místo odeslání) do určitého jiného místa (místo určení), a není tím myšlen výnos objednaného zboží.

4.   Spotřebitel či kupující uzavřením Kupní smlouvy akceptuje takto uvedené ceny za dodání zboží a tyto se zavazuje uhradit:

Cena standardního balíku je 223,- Kč včetně DPH a to při váze do 10kg, 278,- Kč včetně DPH a to při váze do 20kg; a 367,- Kč včetně DPH a to při váze do 30kg. Jedná se o cenu za jednokusou zásilku do uvedené váhy. Při vyšší hmotnosti, či nestandardních rozměrech bude Kupující o ceně dopravného informován.

Zásilky jsou standardně doručeny na udanou adresu do druhého dne od data podání. Pokud je zboží zasíláno prostřednictvím kurýrní služby DPD, je Kupující informován telefonicky přímo kurýrní službou. Kupující tudíž ví, kdy mu bude zboží přibližně doručeno.

Veškeré zásilky, které posíláme, jsou pojištěny až do hodnoty 100000,- Kč

5.   Spotřebitel či kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít a vyvinout maximální součinnost, aby prodávající a přepravce mohl zboží doručit.

6.   Dále je spotřebitel či kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. Převzetím zásilky spotřebitel či kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel.

7. Osobní odběr – převzetí je možné po předchozí domluvě v Brně na uvedených adresách, popřípadě dle další domluvy.

 

II. DOPRAVA NA SLOVENSKO

Doprava na Slovensko je zajišťována prostřednictvím kurýrní služby. Doprava trvá obvykle do 3 pracovních dní ode dne podání.

Cena je odvislá od hmotnosti zásilky. O konečné ceně dopravy je Kupující informován a musí ji Prodávajícímu odsouhlasit.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).